Alusta projektiga

Raamatud ja ajakirjad

Pehmekaaneline liimköide

 

Pehmekaanelist liimköidet kasutatakse enamasti ajakirjade köitmisel, kuid seda võib leida ka teiste toodete puhul, näiteks raamatud. Enamasti on liimköites tehtud kataloogidel minimaalselt 48 lehekülge, millele lisanduvad kaaned. Kataloogid võivad olla ka väiksema lehekülgede arvuga tulenevalt sisulehtede paksusest.

Liimköite puhul soovitame kaante jaoks kasutada minimaalselt 150 g paberit.

Kaantele saab lisada UV-laki, mis annab kaantele läike või laminaadi, mis tugevdab ja tekitab vastupidavuse. Võimalik on kasutada nii matti kui ka läikivat laminaati.

ajakirjad3

 

Pehmekaaneline õmmeldud liimköide

 

Pehmekaanelist õmmeldud liimköidet kasutatakse enamasti raamatute ja õpikute köitmisel. Lehekülgede arv sõltub suures osas sisulehtede paksusest, kuid enamasti hakkavad liimköites kataloogid 48 leheküljest, millele lisanduvad kaaned. Kuna sisulehed on omavahel kokkuõmmeldud, siis on toode ka väga vastupidav.

Soovitame kaante minimaalseks grammkaaluks liimköite puhul paberit alates 150 g.

Kaantele saab lisada UV-laki, mis annab kaantele läike, või laminaadi, mis tugevdab ja tekitab vastupidavuse. Võimalik on kasutada nii matti kui ka läikivat laminaati.

ommeldud

Kõvakaanelised raamatud ehk kõvakaaneline õmmeldud köide

 

Valmistame kõvakaanelisi trükiseid ehk raaamatuid, milles raamatuplokk on kaane külge kinnitatud eeslehtedega. Meil on valmidus toota nii sirge kui kumera seljaga raamatuid, lisada järjehoidjaid (näiteks päevikutele ja märkmikutele) ning kaane kaitsmiseks kasutada eraldi ümbrispaberit.

Sobiva paberi leidmiseks võta kindlasti ühendust, kuna parima tulemuse saab, valides materjalid lähtudes raamatu eesmärgist ning kasutusotsarbest.

raamatudkovakoide

Päringuvorm