Alusta projektiga

Reklaamtrükised

Reklaami oma firmat meie toodete ja teenustega!

Flaier

Flaier on väike informatiivne leht, mida levitatakse suure külastatavusega kohtades otse sihtgrupile – neile, kellele reklaamitav ettevõte, kaup või teenus huvi võiks pakkuda. Flaierit on hea kasutada ka näiteks otsepostitusena tarbijate postkastidesse.

Trükime flaiereid 150-200 g paberile nii ühe- kui kahepoolse kujundusega. Levinumad suurused flaierile on: A4, A5, A6 ja A65.

flaier

Voldik

Voldik on kaks, kolm või enam korda kokkuvolditud paber. Voldik erineb üksiklehest suurema, kuid brošüürist väiksema infosisalduse poolest. Soovitame voldikuid trükkida 100-200 g paksusele paberile. Kui paber on paksem kui 150 g, siis tehakse voldikule soon ja alles pärast seda toimub voltimine.

Teostame erinevaid voltimistehnikaid: akenvolt, G-volt, paralleelvolt, ristvolt, topeltparalleelvolt, Z-volt jt. . Küsi meie käest täpsemalt, milline voltimise viis pakub huvi.

voldikud2

Brošüür klamberköites

Brošüür on mitmeleheline ning mahukam kui voldik ja flaier ning on köidetud kas liimi, klambri või aasklambriga. Brošüüri lehekülgede arv jääb vahemikku 8-96. Brošüüri kaaned valmistatakse paksemast paberist 200-250 g.

Kaantele saab lisada UV-laki, mis annab läike . Kaane tugevdamiseks ning vastupidavuse tekitamiseks saab lisada laminaadi. Võimalik on kasutada nii matti kui ka läikivat laminaati.

 

Sisulehtede jaoks soovitame kasutada paberit 90-150 g. Sisupaberi grammkaal on soovitatav valida toote mahu järgi – mida mahukam toode, seda õhem paber.

NB! Kui kasutad brošüüride jaoks klamberköidet, peab sisulehtede arv jaguma neljaga.

ajakirjad

 

Kleebised, etiketid

Kleebiseid ja etikette on võimalik trükkida kõikides trükitehnoloogiates.

Kleebiste materjale on erinevaid – kaetud, katmata, kilejad, läbipaistvad ja veel palju erinevaid. Lisaks on võimalik tellida kleebistele pindstantsimine.

 

 

Päringuvorm